Etiketler

, , , , , , , ,

star, man, light, energy, healing, divine, initiation, gold, fly, sky,

Sevgili empat dostum, bir süredir gezegensel olarak yoğun dönüşüm enerjisinin etkisi altındaydık ancak şu son birkaç gündür sanki her şey daha da yoğunlaştı.

Bir empat olarak, daha önce olmadığım kadar hassas bir dönemde olduğumu fark ettim. Hassaslığımın derecesi zaten biraz yüksek olduğundan bu benim için oldukça zor oldu.
Kalabalık bir ortama girdiğimde enerji alanımı temiz tutmak imkansız gibiydi. Okulun kalabalığı bir türlüydü, okula ulaşana kadar geçmek zorunda olduğum kalabalık başka türlü :D

Belki sen de böyle şeyler yaşıyor olabilirsin diye şu birkaç gündür dışarıdayken pratik ettiğim şeyleri paylaşmak istiyorum.

*Düzenli olarak ellerini ve yüzünü yıka.
Abdest hareketlerini uygulamanı tavsiye ederim. Özellikle elini ıslatıp başının üzerine koyduğun hareketi mutlaka yap ve elini bir süre orada tut. Sağ elin başının üzerinde dururken sol elinin avucu yukarı bakacak şekilde dursun ve bu sırada gözlerini kapatarak vücudunu hisset/merkezlen. Ellerindeki suyu hisset. Onun arındırıcı gücünü hisset.

*Olabildiğince kendinde kal.
Biliyorum dikkatin sürekli başkalarının enerjisine kayıyor ve onlarla bir oluyorsun ama bu hassas döneminde kendini korumak adına buna biraz ara ver. Empatini kapat. Kendini arındırmaya yoğunlaş. Eğer yapmak istiyorsan da sadece mutlu ve yüksek enerjili insanlarla yap.

*Enerji alanını kirletecek işler yapma.
Telefonla olabildiğince az konuş. Ve kesinlikle wifi kullanma. Wifi, enerji alanını resmen yakıyor…

*Enerji alanını güçlü tutmak için kristallerden destek al.
Özellikle kalp ve kök çakrasını güçlü tutan kristalleri yanında ve kolye olarak taşı. Ayrıca varsa üzerinde; çantanda, cebinde, kolye olarak orgonit bulundur. Benim resmen günümü kurtardı diyebilirim. Tabi normalde enerji alanımı beslemek için 1 tane yeterken, bu sefer 2 tane anca yetti ama enerji alanım gün boyu tertemiz kaldı.
(Facebook’taki Orgonatolia‘dan alabilirsin)

*Meditasyon yap.
Dışarıda bile olsan gözlerini 5 dakikalığına olsun kapatıp meditasyon yap. 5 dakika da fazla geldiyse 1 dakika yap, ama yap. 30 saniye de olsa… :D

*Bol bol temiz hava al.
Ağaç altında durup enerji alanını temizlemesine izin ver.

*İstemediğin yerde durma.
İstemediğin yerde olmak enerjini düşüren büyük bir etmen, biliyorsun.

Senin de eğer faydasını gördüğün bir yol yordam varsa ve yorum yazarak paylaşabilirsen çok da sevinirim. :)

Bu hassas dönemini en huzurlu şekilde atlatmanı ve ne olursa olsun sevmeyi unutmamanı diliyorum :)

Empat dostun.

Reklamlar