Etiketler

, , ,

ik61ee5b008ae0360e00ae6916cda3fbf5

Seninle enerjini arındırmak adına keşfettiğim hoş bir yöntemi paylaşmak istiyorum:
Lavanta Spreyi :)

İlk başlarda saçlara iyi geldiğini duymam nedeniyle hazırladığım bu sprey, kokusunu çok sevdiğimden dolayı oda spreyi halini aldı, sonraysa enerjiyi arındırmak için kullandığım hoş bir metoda dönüştü :)

Bugün özellikle kendime bilinçli bir şekilde wifi ile internete girerek işkence ettim, ama fark ettim ki interneti her kullanışımdan sonra bu spreyi kendi üzerime -özellikle başıma- sıkınca enerjim bariz bir şekilde rahatlıyordu. (Genellikle yukarıya sıkarak üzerime yağmasını tercih ediyorum.) Bulunduğum ortamı da aralıklarla sprey ile arındırınca çevresel olarak da herhangi bir negatif etki hissetmemeye başladığımı fark ettim.

IMG_4555

Yapılışı:
Kaynattığın 3 bardak ölçüdeki suya, 1 tatlı kaşığı lavanta ekliyorsun ve yaklaşık 5 dakika boyunca bekletiyorsun. Ardından soğumaya bırakıyorsun. Soğuyunca bir sprey şişesine dolduruyor ve hemen kullanmaya başlıyorsun :)

Bilen bilir, bu lavantanın çayını yapmak adına kullanılan yöntemden hiç de farklı değildir. Ki çok sevdiğim bir içecektir lavanta çayı, tabi tadı biraz ağır olduğundan ölçüyü daha az tutarım, başka bitkilerle desteklerim.

Spreyin etkisini arttırmak için sevginle, Reiki ile ve/veya Altın Gümüş Mor Alev* ile yükleme yapabilirsin. Niyetini de özellikle belirtirsen, su onu hafızasına alacaktır. “Negatifi arındırmanı ve titreşimi yükseltmeni istiyorum.” gibi basit bir niyet de iş görür.
Sıkarken de bu niyeti belirtirsen, ŞİMDİnin gücüyle daha etkili kılabilirsin :) Eminim bu mis kokulu, arındırıcı su ile odanın enerjisini, kendi enerjini temizlemek senin için de çok zevkli olacak. :)

*Spreyli veya spreysiz olsun AGMA kullanmanı özellikle tavsiye ederim. Niteliği zaten negatifi arındırmak ve titreşimi yükseltmektir.
Uyumlama zorunlu değildir ama enerjiye daha iyi açılmaya yardımcı olmak adına ücretsiz uyumlama yapmaktayım, istersen iletişime geçebilirsin, yakında toplu bir uyumlama etkinliği açmayı düşünüyorum Simurg’un Gözyaşı sayfasında. (Lavanta Spreyi diye girdim, AGMA diye çıktım (: )

Aşkla.

Empat Dostun,
Serkan Sai Önder

Telif Hakkı © 2015 Empat Hayat. Tüm Hakları Saklıdır. Bu materyalin tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://empathayat.wordpress.com) ile beraber kopyalanmasına ve dağıtılmasına izin verilmiştir.

Reklamlar