İletişim

 
 

Reklamlar

33 thoughts on “İletişim”

 1. bilge said:

  empatlar kendilerini bu dünyaya ait hissetmiyorlar ve ben kontrol edemiyorum… help me plase… :(

 2. Sizi veren Allah’a şükürler olsun herşey artık çok anlamlı ne olur benle iletişime geçin..

 3. insan ne ile yaşar said:

  Doğruyu söylemek gerekirse bana hep ağır bir yük gibi gelmişti.

 4. özlem said:

  Ben empat olup olmadığım konusunda emin olamıyorum ama empat olsam bunu bilirdim değil mi?

 5. kemal özkan said:

  farkındalıga vardıgımdan beri kendimi zaptedemiyorum. kurşun yağmurları altındayım. asosyelleştim piskolojim bozuldu bozulacak lütfen yardım edin

 6. Ne yerdeyim ne gökte …

 7. Ben kesinlikle empatim. Buna isim vermemiştim ama çok önceden kendimi de çok dinlediğim için farkındaydim. Benim gibi olanları da hemen taniyabiliyorum ve onlarla iletisimim çok daha iyi oluyor.

 8. Sadece Insan deye bilirsin said:

  Salam.Empat olmak ne kadar hoshsa bir o kadar da zor bazen.o uzden ben ara veriyorum.Hissiyatsizlashmak isteyile birlikde)

 9. Sürekli duygusal olmanın ağırlığı bi yana sünger gibi size hissedilen negatif duyguları da emiyorsunuz. Bu cidden çok zor bir şey ama bir yandan da size ait olan herkes için her şey için geçmişi, geleceği görebiliyorsunuz. Koruma potansiyeli çok yüksek oluyor insanın. Değişik bir duygu durumu. Ağlayamadığımdan gülüyorum.

 10. Hediye Şahin said:

  ben empat olduğumu bugün tesadüfen öğrenmiş oldum bütün tanımlamalar bana uyuyor böylelikle yıllarca kafamın içinde zıplayıp duran bütün soruların cevabını sayfanız sayesinde öğrenmiş oldum

 11. Bir empat olduğumu düşünüyorum. Bir yandan onaylanmak ve bilmek istesem de aslında diğer yandan yardım etmek ve paylaşmak arzusu üstün geliyor.Bende sevginin hakikatine dair bir arayış,ve yol gösterici bir ışık olarak bulduğum hakikatle güneş gibi parlama çabası olarak çıkıyor. Bir gönülden dostluk çabası gibi.
  Bir platformda buluşsak belki güzel olur…

 12. https://www.facebook.com/groups/1127054300709144/
  Online olarak burada bir araya geldik, henüz katılmadıysanız bekleriz :) Yüzyüze buluşma yaptığımız zaman ise aramıza şehir farkı girebiliyor. Şimdilik sadece İstanbul’da yapabilirim buluşmaları, elbette ev sahipliği yapmak isteyenler olursa belki diğer şehirlerde de bulunabilirim.

 13. Hediye Şahin said:

  Ben İzmir’de yaşıyorum empatlara evimin kapısı her zaman açık :)

 14. Fatoş Yıldız said:

  İzmir’de yaşıyorum, duygu zehirlenmesi yüzünden insanlarla görüşmek istemez duruma geldim.Anlattığınız her özellik ben de var, yardım edin lütfen

 15. Tükendiğim zaman karşıma çıkmış olman .Teşekkür ederim iyi ki varsın :)

 16. deniz said:

  dün kendimle empati yaptım. içinde bulunduğum durumu dışarıdan gözlemledim. aynı zaman da konuşmaya devam ettim. yani karşımdakiyle konuşurken aynı zamanda konuşmamı dinledim. nasıl anlatılır bilmiyorum. kontrol edemiyorum. burayı bulduğuma çok sevindim. facebook grubuna üye oldum. tavsiyelerinize açığım.

 17. empatmıyım bilmiyorum , çok durum bana uyuyor, eğer öyleysem içinde bulunduğum rahatsız edici durumlara ışık tutabilirim , bu konuda kendini tanımlamış olan biriyle sohbet etmek isterim.

 18. Mesut VARYETER said:

  Merhaba ;

  Sitenizi dün akşam Ali Kutluk Yıldırım arkadaşımdan öğrendim. Yaklaşık 18 senedir sizin EMPAT olarak isimlendirdiğiniz ve bizim daha başka isim-isimler kullandığımız paranormalleri yaşıyorum. Ali Kutluk Yıldırım arkadaşım da buna birebir şahittir.

  Evet, birçoğu çok yorucuydu. Ama bu durumu zorlaştırmak ta, kolaylaştırmak ta kişinin kendi ellerinde.

  Şunu açıkça ifade etmeliyim. Kişi, yaşadıklarından ötürü üstüne aldığı yorgunluğu atabilmek için, kendi başına çözüm üretmeye mecbur kalırsa, işi çok çok zor olacaktır. Benim onsekiz senemin ilk 13 senesinde olduğu gibi.

  Ayrıca şunu da ifade etmem gererkiyor ki; EMPAT yaşadıklarınız üzerinde odaklanmaya devam ettiğiniz sürece, yaşadığınız empatı daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Bu sizin ne kadar enerjinizin olduğu ile doğrıu orantılı olacaktır, çünkü kuvvetlenen her empat, bir basamak daha ileride olacağı için, mevcut basamakta yaşadığınız yorgunluğun en az iki katı yorgunluk verecektir.

  Kendini geliştirmek isteyen Ali arkadaşımın çok büyük bir şansı var. Ona istediği her konuda yardımcı ve/veya tavsiyeci olacağım.

  Sizlere de tavsiyem, mümkün olduğu kadar birlikte kalmanız, soğukkanlı olmanız ve önce bu yaşadıklarınızın sebebini keşfetmeniz. Bu paranormallerin kaynağı ne?

  Cevabı ben biliyorum. Ama herkes kendi empatı için kendi cevabını bulmalı. sonra karar sizin. ister gelişin, ister bu kadar yeter deyin ve stand-by da kalın.

  Site sahibi arkadaşa bu organizasyonu için ayrıca teşekkür ederim. Dinlenme uygulamaları gayet güzel, gayet verimli. Vakti ile bana tavsiye veren kimse olmamıştı.Vaziyetim fevkalade zordu.

  Şimdi sizin elinizde çok büyük iki şans var. Biri sahip olduğunuz empat ve diğeri sitede bahsi geçen enerji kazanma uygulamaları.

  Herkese empat gelişiminde ve yaşadıklarının sebebi olan hedefini bulma yolunda başarılar dilerim.

  Mesut VARYETER

  • Aslinda yanlizca site sahibi Empath arkadasimizdan degil, sizin gibi bu konuda hayli yol almis ve deneyimleriyle yol gosterecek deneyimli arkadaslarin yardimlarina ihtiyacim var.
   13 senedir butun hayatim Allah bullak oldu. Kendimi taniyamaz oldum. Butun dunyanin yuku, agrisi sancisinin omuzlarimdan gectigine inaniyorum. Korkunc yoruldum. Egomu tanimis oldum boylece. Ama bedeli bu kadar agir olmamaliydi diye dusunuyorum.
   Artik kendi bedenim geri donmek ve gucumu kontrol etmek istiyorum.
   Bu yuzden Mesut Varyeter, umarim yardimci olursunuz bana da ve talepre bulunan diger arkadaslar da.

   Sevgi ve salametle,

   Inci

 19. Gizem said:

  Sürekli insanların olduğu durumları duygu hallerini hissetmeye çalışıyorum
  Mesela erkek arkadaşımla otururken başka insanlara bakıyorum ama bu onlara alıco gözle bakmak değil nasıl davrandıkları hauat tarzlarını içinde bulundukları duyguları hayat mücadelelerini anlamak için biri ağlasa dayanamıyorum bende ağlıyorum duygu değişimlerim çok hızlı oluyor değişik bir durum gibi geliyor sezilerim kuvvetli diye düşünmeye çalışıyorum

 20. empat said:

  Merhaba diğer insanlardan çok farklı olduğumu hissediyorum bunu daha bir çocukken farketmeye başlamıştım insanların enerjilerini kontrol edemediğim için çoğu zaman toplumdan kaçtım kendimi nasıl geliştirebilirim

 21. Balkız said:

  Empatlar bir gezegendeniz bence. Ve bir misyonumuz var. .ne dersiniz?

  • İkisi de doğru. Ama o gezegeni uzayın derinliklerindeki başka bir dünya olarak düşünmeye gerek yok, Bu Dünya’nın kendisi de bir empattır. Üstünde, çevresinde olup biten her şeyi hisseder. Ondan etkilenir. Dış uzaydaki gezegenlerin hareketlerinden etkilenir. İçinde bulunduğu dönemden etkilenir. Ama daima dönüşüm halindedir, daima büyür, olgunlaşır, yenilenir. Elbette yaşadığı zorlukları, içinde biriktirdiklerini zaman zaman volkanik patlamalar, depremler eşliğinde boşaltabilir. Bu da doğal bir süreçtir. Dünya’nın da bir misyonu vardır, yaşamı desteklemek, alanını yenilemek, tazelemek, beslemek. İşte empatın misyonu da bundan farklı değildir. O da dış dünyayı dönüştürme gücüyle doğmuştur, dış dünyanın üstündeki acıları dindirmek, hafifletmek, taze-aydınlık gücüyle alanını yenilemek için vardır. Ne kadar o da içinde zaman zaman depremler yaşasa da, er geç atlatır ve devamlı ilerler.

 22. Kalabalık bir ortamda çalışıyorum iş yerinden eve gelince hiç kuvvetim kalmamış oluyot. Sanki çalıştığım yerde duygu vampirleri var ve İnsanların ben istemeden benim enerjimi çaldıklarını hissediyorum. Kendimi iş yerinde 15 dakika dışarı atarak topluyorum ya da. Bir bakıyorum elimde sigara o beni rahatlatıyor. Enpatlığımı kontrol etmemde yardımcı olursanız sevinirim.

 23. gülümsüyorum. Empat olduğumu yeni fark ettim. Hemde garip bir şekilde :)

 24. Züleyha said:

  4 yıl kadar önce arkadaşımla kızılayda dolaşırken ilginç bi olay yaşadım. Sokakta yürürken arkamdan gelen birinin beni takip ettiğini hissettim . (Tabi bu kişinin aklından geçen kötü düşünceleri de hissettim) istemsiz olarak birden arkami döndüm ve o kişiyle gözgöze geldim. Içimde müthiş bi tiksinti duygusu belirdi. Sonra arkadaşıma takip edildigimizi söyledim ama bana inanmadı. Bende emin olamk için sürekli yolumuzu değiştirerek adamın bizi takip ettiğinden emin oldum . Işte o zaman arkadaşım bana inandı. Kalabalık bi yerde bizi kaybetmesini sağlayarak ondan kurtulduk. Nasıl bi şey olduğunu empat olmayan birisi anlayamaz ,ansızın içinizde bi duygu beliriyor ve bunu duygulariniz disinda temellendirebileceginiz hiç bir deliliniz olmuyor.

 25. Sıla said:

  Herkese meraba kucuklugumden beri duyarli hareketli vs oldugum icin cesitli tanilarla tanistim kendimi oyle tanimladim oysa ki kendimi en derine itmistim ne varsa insanlar hayvan sonra evren yavas yavas ekmek kirintilari birakti sonra farkettim isigi akli zihni bedeni butunu. Farkettikten sonra artik asla ayni olmaz bitti isik var ama yine de yolcu olma istegi yolda olma tatmin olmadi arsizlastim bile diyebilirim korktumda farkettikce ilerledikce empatligimda artti urktugum oldu bedensel ve zihinsel bilmelerle insanlarla garip anlar yasadim deliriyor muyum bile dedim ama o kadar gercek ve o ki butun sen kendin tum o zaman akisi yakalamak icin korkuku dizginlemekti yapmam gereken hala yolda degilim ozgur degilim ama en azindan artik yolculuk farkettim umarim butun yolun yolcusu olabilirim bu arada 5-6 yildir yazmamistim ‘kendime’ dun sabah ilk kez yazdim simdi de burasi sizi seviyorum olmanizi kendiliginizi okurken hissettiklerim.. Aydinliklarla dolu olun

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s